All for Joomla All for Webmasters

Актерката Кејт Мара го очекува своето прво дете (ФОТО)

Американската актерка Кејт Мара и нејзиниот сопруг, британскиот актер Џејми Бел ќе станат родители, соопшти Контактмозаик.

 

Според неименуван извор, цитиран од весникот "Њујорк пост", 35-годишната Кејт Мара ја потшепнала радосната вест на својата колешка Емили Блант.

Ова се случило на церемонијата на доделување на наградите "Златен глобус" пред неколку дена. 

Инаку 32-годишниот Бел има 4-годишен син од бракот со актерката Еван Рејчел Вуд.


Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© 2017 MTM ТВ Дооел - Скопје. Изработка и хостинг: Делта Софт ЛТД - Гевгелија. Сите права се заштитени.