Душко Тошиќ првпат се огласи за разводот со Карлеуша. Еве што вели за скандалот

Јелена Карлеуша и фудбалерот Душко Тошиќ, наводно, западнаа во сериозна брачна криза, а проблемите во рајот започнаа за време на настапот на пејачката за новогодишната ноќ.

 

Имено, играчот ги нашол пораките на неговиот колега Огњен Вранјес во телефонот на пејачката, по што многу се карале.

 

Јелена и Душко ги негираа информациите на социјалните мрежи за разводот.

 

"Никому не сум земал телефон или на некого сум се заканувал. Би ги замолил некои новинари да не се обидуваат на сила и на разни начини да дојдат до мене. Само сакам долг живот за нашите непријатели да ги доживеат сите наши успеси", пишува Душко Тошиќ како дел од неговата приказна на социјалната мрежа Instagram.

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© MTM ТВ Дооел - Скопје. Сите права се заштитени.