ИСПРАТИЛ 1.001 РУЖА! Врањаш тотално полуде за Карлеуша

Огњен Врањаш испрати 1.001 ружа на Јелена Карлеуша само за да го изнервира  нејзиниот сопруг Душко Тошиќ. Врањаш успеа во тоа, затоа што меѓу нив настана жестока расправија!

 

Босанскиот фудбалер, кој моментно игра за белгискиот клуб Андерлехт, намерно го провоцира својот колега, кој поради љубомора  го повикал на лична пресметка, бидејќи наводно во телефонот на пејачката пронашол  негови пораки.

 

- Бидејќи Душко упатил закани кон Огњан, тој сакал да се одмазди. Одлучил за празниците на Јелена да и испрати романтичен подарок на нејзината домашна адреса на Дедиње. Кога пристигнал подарокот Тошиќ бил присутен и направил хаос – открива близок извор.

 

Карлеуша на сопругот му се правдала со тоа дека не знае за што се работи. Таа  упатила навреди кон Врањаш и дека е психопат што не може да се реши.

 

 

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© MTM ТВ Дооел - Скопје. Сите права се заштитени.