НОВА ВОЈНА ПОМЕЃУ ВРАЊЕШ И ПЕЈАЧКАТА! Фудбалерот планира да ја уништи Дара со која се допишувал уште кога бил со Карлеуша!

Дара Бубамара го нарече Огњен Врањеш "индијанец" откако и испратил порака кога го виде нејзиното експлицитно видео. Врањеш поради тоа е толку лут, па подготвен е да се одмазди.

 

Наводно Дара и Огњен се допишувале пред 2 години, а причината зошто тој престана да му одговора на пораките е  Јелена Карлеуша. Тој тврди дека знае за многу работи од минатото на Дара, па сакаше да ја испровоцира на сметна на сексуалната способност.

 

"Сепак, тој не очекуваше Дара јавно да го навреди со оглед на фактот дека тие имаат заедничко минато и дека тој многу повеќе знае за неа . Тој полуде кога видел што објавила Дара и веднаш ја испратил заканувачка порака", вели изворот кој тврди дека Врањеш има намера да ги објави  сите мажи со кои била Дара. По  упатените навреди и кажани вулгарни зборови помеѓу Дара и Огњен се подготвува освета од двете страни.

  

Тој сега има намера да ја уништи Дара која го блокираше на социјалните мрежи.

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© MTM ТВ Дооел - Скопје. Сите права се заштитени.