Сите зборуваат за фотографијата на заспаниот Дарко Лазиќ, а еве и зошто

Дарко Лазиќ заспал покрај неговата вереница, Марина Гагиќ, која, како што изгледа, за разлика од него, таа се буди наутро рано.

 

Бидејќи се разбудила пред нејзиниот сакан, го искористила тој момент да го фотографира додека спие.

 

Кога се разбудил Дарко, веројатно возбуден од овој потег, па потоа и на сите им покажал што прави вереница зад неговиот грб, додека тој мирно спие!

 

 На неговиот профил, немаше на кој не му се допадна овој момент.

 

 

 

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© MTM ТВ Дооел - Скопје. Сите права се заштитени.