All for Joomla All for Webmasters

ЦЕЦА ОБЈАВИ РАДОСНА ВЕСТ: Веселба во домот на Цеца, а летаат и честитки!

Фолк  ѕвездата Светлана Цеца Ражнатовиќ, објави радосна вест на своите следбеници на Instagram.

 

Имено, на Петар и Илија, децата од нејината сестра,  денеска им е роденден, па Цеца сподели на друштвените мрежи слика со нив и им го честита убавиот ден.

 


Под нејзините фотографии се најдоа низа честитки на фантовите кои им испратија убави желби на момците. Односно, Цеца е многу поврзана за нејзината сестра Лидија, па така ги сака и нејзините деца, што често ги  води на патувања.

 

 

 

 

 

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© 2017 MTM ТВ Дооел - Скопје. Изработка и хостинг: Делта Софт ЛТД - Гевгелија. Сите права се заштитени.