All for Joomla All for Webmasters

ТОШИЌ СЕ ОГЛАСИ ПРВ ПАТ ПОСЛЕ СКАНДАЛОТ НА КАРЛЕУША: Душко ужива во Кина. Еве како!

Српскиот фудбалер Душко Тоши прв пат се огласи од секс-скандалот на својата сопруга Јелена Карлеуша, односно по смртта на својата тешта Дивна.  

 

Многу работи во оваа година се случија со Душко Тошиќ и Јелени Карлеша.   Прво изби огромен скандал помеѓу пејачката и босанскиот фудбалер Огнен Врањеш, кој подоцна го обвини Карлеуша за навреда и ревност. Поради сето тоа, Тошиќ сакаше да поднесе документи за развод на бракот, што го прекина кога почина мајката на Јелена.  

 

 Душко беше заедно со сопругата во најтешки моменти. 

 

Потоа се врати во Кина, во  клубот каде тренер е Драган Стојковиќ Пикси. Сега е прв пат оваа година нешто да сподели на "Инстаграм" - слика од Кина со пријател.

 

 Едно е сигурно, Душко Тошиќ е во добра атмосфера.

 

 

 

 

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© 2017 MTM ТВ Дооел - Скопје. Изработка и хостинг: Делта Софт ЛТД - Гевгелија. Сите права се заштитени.