МАРИЈА ШЕРИФОВИЌ И ЃОРЃЕ ДАВИД СЕ БАКНУВАА СРЕД ЕМИСИЈА! Изразот на лицето на пејачката после АКЦИЈАТА кажува се

Марија Шерифовиќ Ѓорѓе Давид, се бакнаа во уста, пред публиката и натпреварувачите.

 

 

Имено, Јелена Карлеуша ги испровоцирала Марија и Давид да се бакнат во уста, тие тоа и го направиле. Сè се случи многу брзо, изразот на лицето на Марија после бакнежот кажува се.

 

Таа изгледаше како да не разбира зошто Карлеуша  го бараше од неа и што беше необично.

 

 

 

 

 

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© MTM ТВ Дооел - Скопје. Сите права се заштитени.