Селин Дион со нова фризура на насловната страница на списанија (ФОТО)

Пејачката Селин Дион заблеска со нова фризура и потемна боја на коса на насловната страница од септемвриското издание на американското издание на „Harper's Bazaar“.

 

Иконата на поп музиката сподели фотографии на Инстаграм.


Фановите ја опишаа 51-годишната пејачка како „непрепознатлива“ со нејзиниот нов изглед.


Селин Дион никогаш не пропушта можност да го покаже својот одличен вкус за облекување.

 

 

 

 

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© MTM ТВ Дооел - Скопје. Сите права се заштитени.