Дејвид и Викторија Бекам се заљубени повеќе од кога и да е на јахтата на Елтон Џон (ФОТО)

Дејвид Бекам се забавува со својата сопруга Викторија и нивните деца на луксузната јахта на Сер Елтон Џон во Франција, пренесува Дејли Меил.

 

44-годишната фудбалска легенда ужива во друштвото на неговата ќерка Харпер и нивните синови. Тој е во одлично расположение, се смее и нежно ја бакнува Викторија, облечена во бел фустан.

Ова не е прв пат семејството на Бекам да го поминува својот августовски одмор на јахтата на пејачот.

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© MTM ТВ Дооел - Скопје. Сите права се заштитени.