Наоми Кембел повторно е плен на љубовта

Супермоделот и актерка Наоми Кембел, која имаше кратка афера со пејачот Лиам Пејн, откри дека има нов маж во животот и е посреќна од кога било, објави Контакт музика.

 

На прашањето во интервју за „Гардијан“ дали е за вљубена, 49-годишната ѕвезда одговара: „Да. Само што ме стресе. Мојата љубов е личност што не ја знаете. Моето срце е преплавено од среќа“.

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© MTM ТВ Дооел - Скопје. Сите права се заштитени.