Силвестер Сталоне без обезбедување на шопинг со својата ќерка (ФОТО)

Легендарниот холивудски актер Силвестер Сталоне (73) пазаруваше со ќерката Систин (21), двајцата беа насмеани и се шетаа во Беверли Хилс без обезбедување.

 

Сталоне носеше црни панталони и бела кошула, над која имаше црна јакна со кожени ракави. Тој го комплетираше сето тоа со кожени чевли, не криејќи го доброто расположение.

 

Систин носеше бежов џемпер, црни панталони и чизми во иста боја од превртена кожа до колена. Косата ѝ беше врзана во опавче, а од накит носеше златни алки и црни пилотски очила. И таа беше расположена, а многумина коментираа за тоа колку многу наликува на својот татко oд помладите денови.

 

Силвестер и неговата ќерка одушевија затоа што релаксирано се шетаа без телохранители, а во последно време славниот актер сè почесто пазарува со своите ќерки.

 

Покрај Систин, Сталоне ги има ќерките Скарлет (17) и Софија (23) со својата трета сопруга Џенифер, со која се ожени во 1997 година.

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© MTM ТВ Дооел - Скопје. Сите права се заштитени.