Бред Пит заљубено ја гледа Џенифер и не сака да ѝ ја пушти раката (ВИДЕО)

Џенифер Анистон (50) освои САГ награда за најдобра женска улога во драмска серија („The Morning Show“) во Лос Анџелес, Калифорнија.

 

На интернет почна да кружи снимка на која нејзиниот поранешен сопруг Бред Пит (56) ја гледа на телевизија на доделувањето на наградите на „Screen Actors Guild Awards” („САГ награди“) . Тој не престанал да се смее и да ја гледа со љубов во очите.

 

https://twitter.com/SAGawards/status/1219093700413812736

 

Покрај тоа, тие се сретнале на црвениот килим. Анистон го поздравила и сакала да продолжи понатаму, но нејзината рака останала на телото на Бред и тој не сакал да ја пушти.

 

Тој момент се прошири на социјалните мрежи со неверојатна брзина, а обожавателите на двојката коментираа дека според начинот на кој ја гледа, конечно нешто се случува меѓу нив.

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© MTM ТВ Дооел - Скопје. Сите права се заштитени.