Енрике Иглесијас и Ана Курникова го покажаа своето трето дете (ФОТО)

Енрике Иглесијас и Ана Курникова ја покажaa својата новородена ќерка. Поранешната тенисерка го роди своето трето дете пред две недели.

 

Откако со денови, пејачот и неговата сопруга го криеа новороденчето, на инстаграм објавија фотографија од нивната ќерка направени во породилното одделение.

 


„Моето сонце“ е напишано под сликата на Курникова, гушкајќи го бебето веднаш по раѓањето.

 


Иглесијас и Курникова се една од најпознатите дискретни парови во Холивуд. Тие веќе ги имаат близнаците Никола и Луси, кои се родени во декември 2017 година.

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© MTM ТВ Дооел - Скопје. Сите права се заштитени.