Како се заштитува Гвинет Палтроу против коронавирусот? (ФОТО)

Гвинет Палтроу не презема никакви ризици. Актерката отпатува за Париз и објави фотографија на Инстаграм на која се гледа како презема мерки на претпазливост против коронавирусот, напиша Си-Ен-Ен.

 

 

Еве што таа напиша на фотографијата на која има маска:

 

„Параноја? Паника? Свесност? Бидете безбедни! Често мијте ги рацете“, додава таа.

 

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© MTM ТВ Дооел - Скопје. Сите права се заштитени.