Џена Деван изгледа совршено четири месеци по породувањето

Таа го роди својот син Калум во март.

А неделава, неполни четири месеци по породувањето, Џена Деван сподели „Инста приказна“ на која го покажа своето нокаут-тело во едноделен црн костим за капење.

Во објавата, таа се заблагодарува на ќерката на Дејвид Фостер, Сара и брендот Summersalt „за нејзиниот нов омилен костим за капење кој ќе го носи постојано дома“.

39-годишната професионална танчерка предизвика бура на социјалните мрежи со својата совршена фигура, со крената рака за да го почувствува сонцето.

Поранешна сопруга на актерот Ченинг Тејтум го роди своето второ дете, синот Калум Мајкл Ребел Кази во март.

Своето второ дете го доби со вереникот Стив Кази кој неодамна ја побара за жена, а од бракот со Тејтум ја има шестгодишната ќерка Еверли.

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© MTM ТВ Дооел - Скопје. Сите права се заштитени.