Грациозна подводна фотосесија на Бела Хадид

Бела Хадид е неспорно една од најбараните модели во светот на модата.

23-годишната ѕвезда од модните писти се појави на Инстаграм во неделата за да ја открие нејзината најнова кампања со фотографии што го одземаат здивот.

Таа рекламира бикини во секси но сепак атлетска фотосесија под вода и ги носи фановите зад сцената на новата кампања костими за капење „Келвин Клајн“.

Првата фотографија снимена во едиторијален стил ја покажува Бела како лебди на грб, додека нејзиното фотогенично лице останува над водата.

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© MTM ТВ Дооел - Скопје. Сите права се заштитени.