„Ангелот“ Тејлор Хил ја покажа својата беспрекорна фигура

Ангелот на „Викториас сикрет“ Тејлор Хил изгледа неверојатно во бикини во секси фотосесија покрај море во Сен-Бартелеми.

24-годишната ѕвезда од насловните страници на „Вог“, која ги доби своите „крилја“ во 2015 година, ја покажува својата беспрекорна фигура во трендовски костими за капење.

Бринетата родена во Илиноис потоа се појавува со розово цветно бикини и соодветна крпа со леопард принт, што ја носи како турбан.

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© MTM ТВ Дооел - Скопје. Сите права се заштитени.