Џенифер Лопез ја подига температурата во бикини на рајските острови Туркс и Кајкос (ФОТО)

Таа има убиствено тело, избрусено со танцување и редовни тренинзи.

Џенифер Лопез и нјзиниот свршеник Алекс Родригез новата година ја започнаа со релаксација на егзотична дестинација, на раските острови Туркс и Кајкос.

Џенифер на себе има микро бикини кои ја ставаат нејзината фигура на целосен приказ.

Поп-sвездата (51) изгледа воодушевувачки додека го впива сонцето во тропскиот рај во друштво на нејзиниот вереник, Алекс.

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© MTM ТВ Дооел - Скопје. Сите права се заштитени.