Бијонсе во зимска кампања за новата колекција на Адидас со нејзин потпис

По неколку недели промоција, нејзината нова линија на спортска облека „Ајси парк“ конечно треба да излезе викендов.

А Бијонсе прави сè што може за да го промовира асортиманот, вклучително и незакопчана јакна без маица.

39-годишната мегаѕвезда во четвртокот на својот Инстаграм ја промовираше најновата колекција од соработката со германскиот гигант за спортска опрема „Адидас“, насловена „Ајви Парк икс Адидас“.

Неколку часа подоцна таа сподели неколку фотографии облечена во разни креации од новата колекција.

Објавата за своите 165 милиони следачи на социјалната мрежа ја дополни со опис: „Ајси парк“ утре 19 февруари, а од 20 февруари на глобално ниво во избрани продавници.

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© MTM ТВ Дооел - Скопје. Сите права се заштитени.