Бијонсе сподели нови гламурозни фотографии

Бијонсе ги покажа своите атрибути кога се појави на Инстаграм во средата попладне со нова фотосесија.

39-годишната мегаsвезда позира во сина проѕирна блуза од змиска кожа за своите 173 милиони следачи на социјалната мрежа.

На друга фотографија, Бијонсе, чие полно име е Бијонсе Жизел Нулс-Картер, на себе има неон-жолт мини фустан со широко деколте.

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© MTM ТВ Дооел - Скопје. Сите права се заштитени.