Ќерката на Мадона, Лурдес, позира во микро бикини

Слично како нејзината мајка, и таа привлекува внимание.

Ќерката на поп-кралицата Мадона, Лурдес Леон, повторно го стори тоа позирајќи во оскуден костим за капење.

Манекенката (24) ѝ остави многу малку на фантазијата во минималистички бикини што го ставаат деколтето напред и во центарот. Таа се заштити од сонцето со стилска капа „Гучи“, а изгледот го дополни со неколку златни синџирчиња.

Непотребно е да се каже дека Лурд сака да го покажува своето тело.

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© MTM ТВ Дооел - Скопје. Сите права се заштитени.