Тиктокерка говори за врската со 33 години постар партнер

Млада тиктокерка – корисничка на една од најпопуларните апликации за споделување видеа „Тик-ток“ - привлече големо внимание на социјалната платформа со видеата во кои се фали со своето момче.

Но, не се работи за секојдневна врска - Мајкл е 33 години постар од Никол, а коментарите за нивната врска се далеку од убави.

Никол се вљубила во своето момче кога имала 18 години, а во видеата често истакнува дека ужива во неговите подароци како скапи дизајнерски чанти, облека и естетски зафати.

Дека возраста е само бројка и всушност е помалку важно од другите ставки во врската на оваа необична двојка, сега веќе 21-годишната Никол Даунс и нејзиниот 33 години постар партнер, 54-годишниот Мајкл.

Младата девојка од Мичиген (САД) е со него веќе три години, а неодамна стана популарна на социјалната платформа за кратки видеа благодарение на нејзините објави во кои зборува за својата љубов.

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© MTM ТВ Дооел - Скопје. Сите права се заштитени.