Двејн Џонсон се согласил да глуми во „Судбината на бесните“ само ако Вин Дизел не е до него

Двејн Џонсон се согласил да глуми во „Судбината на бесните“ (The Fate of the Furious), осмиот дел на една од најуспешните филски саги „Брзи и бесни“, само ако не мора да се појавува во исти сцени со Вин Дизел.

Двете sвезди, наводно, имале вербални конфликти и меѓусебна нетрпеливост додека работеле на франшизата „Брзи и бесни“, а Двејн откри дека направил сè за да избегне „драма“ за време на снимањето на филмот во 2017 година.

„Сакав да се воздржам од драма. Мислев дека така е најдобро. За секого,“ рече тој.

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© MTM ТВ Дооел - Скопје. Сите права се заштитени.