Бритни Спирс сака да издаде книга, бара од фановите помош за насловот

Бритни Спирс размислува да зачекори во книжевниот свет и да ги следи стапките на својата мајка и сестра.

Во вторникот попладне, поп ѕвездата се огласи на Инстаграм и откри дека планира да издаде книга. Таа побара од фановите помош околу насловот.

39-годишната поп-ѕвезда сподели фотографија со долг наслов со неколку идеи за можен наслов, откако нејзината сестра, Џејми Лин, се соочи со остри реакции затоа што првично ги наслови своите мемоари I Must Confess, но подоцна го смени насловот.

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© MTM ТВ Дооел - Скопје. Сите права се заштитени.