Бела Хадид како Бонд девојка во кампањата на Мајкл Корс

Бела Хадид продолжува да позира како Бонд девојка додека споделува снимки од зад сцената од своето видео за кампањата на Мајкл Корс.

Рекламирајќи мала маица agent 007 и црни долни бикини, таа ја покажува својата бронзена фигура додека се релаксира во базен.

Тајмингот на новата колекција на познатиот моден дизајнер Мајкл Корс, насловена Kors 007, беше темпирана да се совпадне со светската премиера на No Time To Die.

Како заштитно лице на брендот, природно, Бела е ангажирана за најновата кампања што се снимаше во The Ocean Club на Бахамите - истата дестинација што се гледа во филмот за 007 „Казино Ројал“.

На неколку фотографии , 25-годишниот супермодел го покажува својот затегнат и исончан стомак, во високи долни бикини и кропната црна маичка.

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© MTM ТВ Дооел - Скопје. Сите права се заштитени.