Ајрленд Болдвин е убавица која влече гени од мајка ѝ Ким Бесинџер

Таа е ќерка на Алек Болдвин и Ким Бесинџер.

Ајрленд Болдвин е плукната слика на својата славна мајка додека позира за жешко селфи што го сподели на Инстаграм во вторникот.

 

 

26-годишната манекенка ги покажа прекрасните црти на лицето, како и бујните облини во маица со длабоко деколте во крупен план.

Мајката на манекенката многу ретко се појавува во јавност во последниве неколку години. Се чини дека таа повеќе не сака да се занимава со актерство, во изминатата деценија прифати само неколку мали улоги.

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© MTM ТВ Дооел - Скопје. Сите права се заштитени.