Кјара на насловна страница во костим за капење

Kара се најде на насловната страница на Sports Illustrated Swimsuit, а ваквото искуство го опиша како конечно остварување на сонот.

36-годишната пејачка на Level Up изгледа максимално затегнато во едноделен костим со леопард-дезен додека позира како супермодел на плажа.

„Овој сон да бидам на насловната страница на SI, конечно, се оствари! Навистина се гордеам што сум на насловната страница на еден ваков култен магазин и што се придружувам на елитната листа жени што се појавија пред мене“, напиша таа во објава на социјалните мрежи.

„Ова е прослава!“

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© MTM ТВ Дооел - Скопје. Сите права се заштитени.