Ед Ширан доби втора ќерка

Ед Ширан ја доби својата втора ќерка со сопругата Чери Сиборн.

Британскиот поп-пејач (31), кој е во брак со пријателката од детството Чери (30) од 2019 година и веќе ја има 21-месечната ќерка Лира, се огласи на Инстаграм во четвртокот за да ја сподели радосната вест откако се чинеше дека ја чуваа бременоста во тајност од јавноста.

Без да открие име, покрај фотографијата од пар бели бебешки чорапи, Ед напиша: „Сакам да ве известам сите дека добивме уште едно прекрасно девојче. И двајцата сме многу заљубени во неа, и сме над Месечината дека станавме четиричлено семејство.

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© MTM ТВ Дооел - Скопје. Сите права се заштитени.