All for Joomla All for Webmasters

Слушнете која песна ја пуштил Ибрахимовиќ во соблекувалната на ЛА Галакси (видео)

По многу перипетии и шпекулации, Златан Ибрахимовиќ одлучи да остане во Лос Анџелес.

 

Одморот за легендарниот Швеѓанец беше завршен, па мораше да се врати на клубските должности.  

 

И веднаш Ибра се јави од Лос Анџелес, директно од соблекувалната. Додека се облекуваше до даска го пуштил познатиот хит на Халид Бешиќ "Београѓанка".  

 

Овој клип го сподели на Instagram и рече: Повторно на работа!

 

 

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© 2017 MTM ТВ Дооел - Скопје. Изработка и хостинг: Делта Софт ЛТД - Гевгелија. Сите права се заштитени.