Oфицијално: ПСЖ го потврди трансферот на Андер Херера

Херера потпиша петгодишен договор со францускиот гигант што ќе го задржи во клубот до јуни 2024 година.

 

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© MTM ТВ Дооел - Скопје. Сите права се заштитени.