Вест Хем во обид да го донесе Белоти од Торино

Торино ја одби понудата од 55 милиони фунти од Вест Хем Јунајтед за Андреа Белоти. "Хамерс" се свртеа кон Италијанецот по пропуштањето на Макси Гомез, но торинскиот клуб нема намера да го продаде својот капитен.

 

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© MTM ТВ Дооел - Скопје. Сите права се заштитени.