Евертон го сака Малком во своите редови

Евертон сака да понуди 40 милиони фунти за Малком на Барселона во последната минута и да се обиде да им го „грабне“  на Зенит Санкт Петербург.

 

Поврзана слика

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© MTM ТВ Дооел - Скопје. Сите права се заштитени.