На интернет се појавија голи фотографии и видео од босански политичар како мастурбира (ФОТО)

Секс скандал во Босна и Херцеговина. Фотографии од познат босански политичар како мастурбира се појавија на интернет.

 

Како што пишува „Дневни аваз“, Буниќ бил исклучен од „Сојузот за подобра иднина“, зошто политичкиот врв наводно открил дека токму тој ја објавил порнографската содржина.

 

Во политичките кругови веќе подолго време се зборува дека Буниќ е непристоен и „распуштен“ и толку слободен што свои фотографии им испраќа на жени и девојки кои ги запознал.

 

Колку Буниќ морално „залутал“, како што заклучува „Дневни аваз“, покажува и информацијата дека во јавните институции вработувал љубовници на свои долгогодишни пријатели.

 

Се уште не е потврдено дали снимката и фотографиите ги објавил самиот политичар или се работи за некој друг.

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© MTM ТВ Дооел - Скопје. Сите права се заштитени.