All for Joomla All for Webmasters

 

Сабота

Час Програма
00:25 Тврдо варени бонбони - игран филм, драма
02:00 Илузионист - сериски филм еп. 14, 15, 16, 17, 18
05:30 Музички профил Крсте Бадаревски
06:10 Македонска забавна музика
06:30 На шанк - забавна емисија
07:15 Св. Димитрија во Поменово
07:45 Македонска музика
08:00 Солза и смеа - хумор
08:40 Џубокс музика - премиера
10:10 Естрада плус - естраден магазин
10:25 Наша сцена - премиера
11:15 МТМ кошаркарска лига
11:55 Во светот на децата - емисија за деца
13:30 Во добра форма - емисија
14:00 По рецептот на Филип Еванс
14:30 Љубов на распуст - сериски филм еп. 106
14:55 Љубов на распуст - сериски филм еп. 107
15:23 Љубов на распуст - сериски филм еп. 108
15:55 Љубов на распуст - сериски филм еп. 109
16:20 Љубов на распуст - сериски филм еп. 110
16:50 Враќањето на Шерлок Холмс - игран филм, мистерија
18:35 Нема љутиш - хумор
19:05 Низ прашумите на Јужна Америка - југословенски филм
20:05 Среќна рака - игран филм
21:40 Фолк топ 10 - топ листа, премиера
22:30 Убивање кучиња - игран филм, драма

 

© 2017 MTM ТВ Дооел - Скопје. Изработка и хостинг: Делта Софт ЛТД - Гевгелија. Сите права се заштитени. | Мапа на сајтот | RSS |