All for Joomla All for Webmasters

В петок автобусите на ЈСП ќе сообраќаат по неделен возен ред

ЈСП - возен ред

ЈСП Скопје ја информира јавноста, дека на 15.06.2018 година (петок), поради државниот празник Рамазан Бајрам, автобусите на ЈСП Скопје ќе сообраќаат по неделен летен возен ред.


Корисниците на ЈСП Скопје возниот ред можат да го видат на веб страната на претпријатието jsp.com.mk., додаваат од претпријатието.

 

   

Забрането е превземање или копирање на авторски содржини (текстови,фотографии,видеа) без претходна писмена согласнот од МТМ ТВ. Доколку сметате дека вашето авторско право е повредено, ве молиме контактирајте не на Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

© 2017 MTM ТВ Дооел - Скопје. Изработка и хостинг: Делта Софт ЛТД - Гевгелија. Сите права се заштитени.