All for Joomla All for Webmasters

Сопиште

Дел од жителите од скопското село Морани денеска од 9 до 14 часот ќе бидат без електрична енергија.
 

Без вода денеска дел од Сопиште

Без вода денеска од 10 до 16 часот ќе останат корисниците од селата Ракотинци и Добри Дол, како и дел од корисниците од село Ракотинци.
 

© 2017 MTM ТВ Дооел - Скопје. Изработка и хостинг: Делта Софт ЛТД - Гевгелија. Сите права се заштитени. | Мапа на сајтот | RSS |