All for Joomla All for Webmasters

Четврток

Час Програма 18.10.2018
00:10 Флеш вести
00:20 Златен глас - сериски филм еп.6
01:10 Бегалци низ Бескрајот - сериски филм еп.73
02:01 Фолк евергрин
02:45 Евромакс - емисија
03:10 Фолк топ 10 - емисија
04:05 Венеција - документарна емисија
04:45 Моја свадба
06:00 Во добра форма
06:25 Нема љутиш - хумор
07:00 Музички спотови
07:30 Магична сцена - емисија
08:06 Да се биде Ив - сериски филм 
10:00 Временска прогноза
10:01 Спорт и околу спортот - емисија за спорт
10:05 Телешопинг прозорец
10:25 Естрада плус - естраден магазин 
10:45 Најдобриот на листата
11:30 Возете - емисија
12:00 Златен глас - сериски филм, еп. 6
12:50 Телешопинг прозорец
13:10 Љубовна песна за Боби Лонг - игран филм
15:10 Магична сцена - емисија
15:35 Нема љутуш - хумор
16:05 Телешопинг прозорец
16:27 Временска прогноза
16:30 Урбани вести
17:00 Златен глас - сериски филм еп.6
17:50 Бегалци низ бескрајот - сериски филм еп.73
18:45 Во контакт - емисија
19:15 Уживај во животот - емисија
19:40 Естрада плус - естраден магазин
19:52 Временска прогноза
19:55 Урбани вести
20:25 Флеш вести
20:35 Златен глас - сериски филм еп.7
21:25 Од кое село е баба ти - емисија
22:15 Квебек - Монтреал - игран филм
23:48 Урбани вести

 

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© 2017 MTM ТВ Дооел - Скопје. Изработка и хостинг: Делта Софт ЛТД - Гевгелија. Сите права се заштитени.