Четврток

Час Програма 30.06.2022
00:20 Тајните на младите благороднички сериски филм еп. 124
01:15 Карантин сериски филм еп. 15
01:40 Последниот Јаничар сериски филм еп. 13
02:30 Семејни вредности сериски филм еп. 13
03:20 Ловци на глави сериски филм еп. 8
04:10 Најпознатите војводи во Македонија еп. 5, 6
05:25 Џубокс музичка емисија
07:25 Македонска приказна
07:55 Без маска со Зоки Фаци забавна емисија
08:25 Магична сцена емисија
08:55 Велика сериски филм еп. 6
09:45 Телешопинг прозорец
10:00 Флеш вести
10:10 Последниот Јаничар сериски филм еп. 13
11:00 Тајните на младите благороднички сериски филм еп. 124
12:00 Семејни вредности сериски филм еп. 13
12:45 Телешопинг прозорец
13:00 Најпознатите војводи во Македонија еп. 7, 8
14:25 Најважните извештаи на... еп. 3
15:15 Кочо Рацин документарен филм
16:15 Телешопинг прозорец
16:29 Временска прогноза
16:30 Охридска архиепископија еп. 4
17:00 Карантин сериски филм еп. 16
17:20 Тајните на младите благороднички сериски филм еп. 124
18:05 Последниот Jаничар сериски филм еп. 14
18:45 Во контакт емисија
19:15 Уживај во животот емисија
19:55 Традиција, култура и животен стил во Јапонија 
20:15 Флеш вести
20:25 Симболите док филм еп. 1
21:00 Тајните на младите благороднички сериски филм еп. 125 премиера
21:50 Карантин сериски филм еп. 16
22:20 Семејни вредности сериски филм еп. 14
23:00  ТВ Интервју информативна емисија
23:30 Флеш вести
23:40 Најважните извештаи на... еп. 4

 

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© MTM ТВ Дооел - Скопје. Сите права се заштитени.