Недела

Карантин​

Час Програма 26.06.2022
00:10 Нови и млади музичко талент шоу
01:40 Имат немат забавна емисија
02:35 Магична сцена емисија
03:00 Док. филм
03:45 Док. филм
04:30 Док. филм
05:15 Док. филм
06:00 Док. филм
06:45 Семејни вредности сериски филм еп. 6
07:30 Семејни вредности сериски филм еп. 7
08:20 Семејни вредности сериски филм еп. 8
09:10 Телешопинг прозорец
09:25 Семејни вредности сериски филм еп. 9
10:15 Семејни вредности сериски филм еп. 10
11:00 Во контакт нова сезона
11:30 Уживај во животот нова сезона
12:00 Карантин сериски филм еп. 8
12:25 Карантин сериски филм еп. 9
12:55 Карантин сериски филм еп. 10
13:25 Карантин сериски филм еп. 11
13:55 Карантин сериски филм еп. 12
14:25 Док. филм
14:45 Репортер со Трифун Костовски забавна емисија
15.15 Телешопинг прозорец
15:30 Имат немат емисија премиера
16:29 Временска прогноза
16:30 Неделна хроника 
17:00 Нови и млади музичко талент шоу премиера
18:30 Магична сцена емисија 
19:00 Без маска со Зоки Фаци забавна емисија премиера
19:25 Традиција, култура и животен стил во Јапонија
19.45 Телешопионг прозорец
20:00 Неделна хроника
20:29 Временска прогноза 
20:30 Велика сериски филм еп. 9
21:30 Нема љутиш хумор нова сезона премиера
21:59 Временска прогноза
22:00 Неделна хроника
22:30 Снаи и свекрви кулинарско шоу еп. 2

 

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© MTM ТВ Дооел - Скопје. Сите права се заштитени.