Сабота

Исток-запад ​

Час Програма 21.05.2022
00:00 Тајните на младите благороднички сериски филм еп. 96
00:50 Ловци на глави сериски филм еп. 3
01:40 Снаи и свекрви кулинарско шоу 
02:25 Исток - запад сериски филмн еп. 38
03:15 Нови и млади музичко талент шоу еп. 25
04:45 Велика сериски филм еп. 3
05:30 Богатства во песокот док. филм
06:15 Имат немат забавно музичка емисија
07:00 Репортер со Весна Петрушевска забавна емисија
07:30 Снаи и свекрви кулинарско шоу 
08:45 Телешопинг прозорец
09:00 Снаи и свекрви кулинарско шоу
09:45 Снаи и свекрви кулинарско шоу 
10:30 Снаи и свекрви кулинарско шоу 
11:15 Снаи и свекрви кулинарско шоу 
12:00 Телешопинг прозорец
12:15 Исток-запад сериски филм еп. 34
13:00 Исток-запад сериски филм еп. 35
13:50 Исток-запад сериски филм еп. 36
14:40 Исток-запад сериски филм еп. 37
15:30 Исток-запад сериски филм еп. 38
16:15 Телешопинг прозорец
16:29 Временска прогноза
16:30 Саботна хроника
17:00 Тајните на младите благороднички сериски филм еп. 92
18:00 Тајните на младите благороднички сериски филм еп. 93
19:00 Тајните на младите благороднички сериски филм еп. 94
19:55 Саботна хроника
20:25 Магична сцена премиера
21:00 Тајните на младите благороднички сериски филм еп. 95
22:00 Тајните на младите благороднички сериски филм еп. 96
22:49 Временска прогноза
22:50 Саботна хроника
23:20  Ловци на глави сериски филм еп. 3

 

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© MTM ТВ Дооел - Скопје. Сите права се заштитени.