All for Joomla All for Webmasters

Среда

Час Програма 05.12.2018
00:15 Спорт
00:20 Флеш вести
00:25 Златен глас - сериски филм еп.40
01:15 Од Рио до Перу
02:01 Виртуелен свет
02:30 Нема љутиш - хумор
03:00 Вип на еден ден - емисија
04:05 Најдобриот на листата
05:00 Фолк топ 10
06:05 Фолк евергрин
06:45 Моја свадба - забавна емисија
08:00 Наша сцена - емисија
08:46 Утре за денес 
10:15 Временска прогноза
10:16 Спорт и околу спортот - емисија за спорт
10:20 Телешопинг прозорец
10:50 Естрада плус - естраден магазин
11:15 Фолк топ 10 - топ листа
12:10 Златен глас - сериски филм, еп.40
13:00 Нема љутиш - хумор
13:35 Фчерашни новости - емисија
14:00 Возете - емисија за автомобилизам
14:30 Музички спотови
14:40 Тумчевиште - патепис Мариово филм
15:15 Сибир - реално шоу еп.6
16:05 Телешопинг прозорец
16:27 Временска прогноза
16:30 Урбани вести
17:00 Златен глас - сериски филм, еп. 40
17:50 Магична сцена 
18:20 Од Рио до Перу
19:10 Телешопинг прозорец
19:30 Естрада плус - естраден магазин
19:55 Урбани вести
20:20 Спорт
20:25 Флеш вести
20:35 Златен глас - сериски филм, еп. 41
21:25 Нема љутиш - хумор
22:00 Правила на војување- игран филм

 

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© 2017 MTM ТВ Дооел - Скопје. Изработка и хостинг: Делта Софт ЛТД - Гевгелија. Сите права се заштитени.