Среда

 

Час Програма 25.05.2022
00:00 Тајните на младите благороднички сериски филм еп. 98
00:50 Фитнес сериски филм еп. 10
01:20 Снаи и свекрви кулинарско шоу
02:05 Исток - запад сериски филм еп. 40
03:00 Репортер со Весна Петрушевска забавна емисија
03:30 Нови и млади музичко талент шоу
04:50 Врати ми ја љубовта сериски филм еп. 12
05:40 Џубокс музичка емисија
06:30 Легендарни хотели 3 дел док. филм
07:15 Легендарни хотели 4 дел док. филм
08:00 Имат немат забавно-музичка емисија еп. 34
09:00 Македонска забавна музика
09:15 Без маска забавна емисија
09:45 Телешопинг прозорец
10:00 Флеш вести
10:10 Врати ми ја љубовта сериски филм еп. 13
11:00 Тајните на младите благороднички сериски филм еп. 98
12:00 Снаи и свекрви кулинасрко шоу
12:50 Македонска забавна музика
13.00 Телешопинг прозорец
13:15 Исток - запад сериски филм еп. 41
14:05 Репортер со Весна Петрушевска забавна емисија
14:35 Не баш еколошка док. филм премиера
15:20 Велика сериски филм еп. 4
16:15 Телешопинг прозорец
16:29 Временска прогноза
16:30 Урбани вести
16:50 Фитнес сериски филм еп. 11
17:30 Тајните на младите благороднички филм еп. 98
18:30 Снаи и свекрви кулинарско шоу премиера
19:25 Традиција, култира и животен стил во Јапонија док. емисија
19:54 Временска прогноза
19:55 Урбани вести
20:15 Флеш вести
20:25 Нема љутиш забавна емисија - хумор
21:00 Тајните на младите благороднички сериски филм еп. 99 прем.
22:00 Фитнес сериски филм еп. 11
22:30 Снаи и свекрви кулинарско шоу
23:30 Урбани вести
23:50 Флеш вести
Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© MTM ТВ Дооел - Скопје. Сите права се заштитени.