All for Joomla All for Webmasters

Петок

Час Програма 07.12.2018
00:15 Спорт
00:20 Флеш вести
00:30 Златен глас - сериски филм  еп.42
01:20 Принцезата Дајана - документарна емисија
02:11 Возете - емисија
02:40 Фолк хит микс
03:10 Титовите бригади на смртта - документарна емисија
03:55 Фолк топ 10
04:55 Нема љутиш - хумор
05:20 Вип на еден ден - емисија
06:15 Магична сцена
06:45 Моја свадба
08:05 Уживај во животот - емисија
08:30 Во контакт - емисија
09:00 Училиштето над црната дупка - сериски филм
10:55 Временска прогноза
10:56 Спорт и околу спортот - емисија за спорт
11:00 Телешопинг прозорец
11:20 Естрада плус
11:35 Возете - емисија
12:05 Златен глас - сериски филм
12:55 Вип на еден ден - емисија
13:40 Да се биде Ив - сериски филм 
15:40 Во добра форма
16:05 Телешопинг прозорец
16:27 Временска прогноза
16:30 Урбани вести
16:55 Спорт
17:00 Златен глас - сериски филм еп.42
17:50 Фчерашни новости 
18:25 Куба носталгија и промени - док. емисија
19:15 Телешопинг прозорец
19:35 Естрада плус
19:52 Временска прогноза
19:55 Урбани вести
20:20 Спорт
20:25 Флеш вести
20:35 Златен глас - сериски филм еп.43
21:25 Сибир - реално шоу
22:25 Кралевите на Миконос- игран филм

 

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© 2017 MTM ТВ Дооел - Скопје. Изработка и хостинг: Делта Софт ЛТД - Гевгелија. Сите права се заштитени.