Петок

Час Програма 28.01.2022
00:20 Тајните на младите благороднички сериски филм еп. 15
01:10 Исток-Запад сериски филм еп. 24
02:00 Врати ми ја љубовта сериски филм еп. 2
02:50 Семејни вредности сериски филм еп. 33
03:40 Македонска забавна музика
04:05 Репортер емисија
04.40 Магична сцена емисија
05:15 Евромакс емисија
05:45 Фолк евергрин
06:35 Нови и млади музичко талент шоу еп. 8
08:00 Уживај во животот емисија
08:30 Во контакт емисија
09:00 Македонска забавна музика
09:15 Евромакс док. емисија
09:45 Телешопинг прозорец
10:00 Флеш вести
10:10 Исток- Запад сериски филм еп. 24
10:45 Телешопинг прозорец
11:00 Тајните на младите благороднички сериски филм еп. 15
12:00 Семејни вредности сериски филм еп. 34
13:00 Врати ми ја љубовта сериски филм еп. 2
14:00 Телешопинг прозорец
14:15 Имат немат емисија
15:05 Кина док. филм
15:45 Магична сцена емисија нова сезона
16:15 Телешопинг прозорец
16:30 Урбани вести
16:50 Исток - Запад сериски филм еп. 24
17:44 Временска прогноза
17:45 Тајните на младите благороднички сериски филм еп. 15
18:30 Нови и млади музичко талент шоу еп. 8
19:55 Урбани вести
20:15 Флеш вести
20:25 Репортер забавна емисија премиера 
21:00 Тајните на младите благороднички сезона 2 еп. 16 премиера
22:00 Исток-Запад сериски филм еп. 25 премиера
23:00 Врати ми ја љубовта сериски филм еп. 3
23:50 Урбани вести
   
   

 

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© MTM ТВ Дооел - Скопје. Сите права се заштитени.