Чаир

Утре без вода улицата Бајрами Шабани во Општина Чаир

Од ЈП Водовод и Канализација информираат дека утре, 22.06.2021 година, поради изведување водоводен приклучок од ф – 280 мм на ул. Бајрами Шабани,

во периодот од 09.00 часот па се до завршување на работите без вода ќе останат корисниците од ул. Бајрами Шабани во Општина Чаир.

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© MTM ТВ Дооел - Скопје. Сите права се заштитени.