All for Joomla All for Webmasters

Намалени цените на билетите за Театарот за деца и младинци

Театар за деца и младинци

Цената на билетите за Театарот за деца и младинци се намалуваат од 200 на 150 денари.


Посетителите билетите со намалена цена ќе можат да ги купуваат во периодот од 15 мај до 10 јуни. 


- Со цел уште поголема радост на децата, како и продолжување на уживањето на останатата публика, цената на билетите во Театарот за деца и младинци во периодот од 15 мај до 10 јуни се намалува од 200 на 150 денари, се вели во соопштението на Театарот.

   

Забрането е превземање или копирање на авторски содржини (текстови,фотографии,видеа) без претходна писмена согласнот од МТМ ТВ. Доколку сметате дека вашето авторско право е повредено, ве молиме контактирајте не на Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
       

© 2017 MTM ТВ Дооел - Скопје. Изработка и хостинг: Делта Софт ЛТД - Гевгелија. Сите права се заштитени.