Прес-конференција на Заев, Филипче, Хасани и Караџоски (ЖИВО)

Во 14:00 часот прес-конференција ќе оддржат премиерот Заев, министерот Филипче, заменик-министерот Хасани и д-р Караџоски. Прес-конференцијата следете ја во живо на линкот...

 

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© MTM ТВ Дооел - Скопје. Сите права се заштитени.