(ВИДЕО) Советот на ААВМУ на денешната седница ги поддржа барањата на регионалните и локалните тв станици

Советот на ААВМУ на денешната седница со заклучок ги поддржа барањата на регионалните и локалните тв станици испратени до Владата.

 

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© MTM ТВ Дооел - Скопје. Сите права се заштитени.