All for Joomla All for Webmasters

,,Училиштето над црната дупка“ - нова серија на 1-ва скопска, секој понеделник, вторник и среда од 20:30 час

,,Училиштето над црната дупка“

Чудни работи се случуваат во ,,Училиштето над црната дупка,, а научниот клуб одлучува да открие што е тоа.

 

Научната фантастика ,,Училиштето над црната дупка,,  е канадска приказна за измислено интернационално училиште, каде во научниот клуб пет пријатели и нивниот омилен учител ги истражуваат мистериозните феномени во училиштето. Серијата се испреплетува со елементи на мистерија, драма, романса и комедија.

 

Во прилог на неговата постојана популарност меѓу децата, серијата е одлично прифатена и од страна на возрасните како семејна забава.

   

Забрането е превземање или копирање на авторски содржини (текстови,фотографии,видеа) без претходна писмена согласнот од МТМ ТВ. Доколку сметате дека вашето авторско право е повредено, ве молиме контактирајте не на Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
       

© 2017 MTM ТВ Дооел - Скопје. Изработка и хостинг: Делта Софт ЛТД - Гевгелија. Сите права се заштитени.