All for Joomla All for Webmasters

Петгодишно девојче починало во Скопје

Девојче починало во Скопје

Петгодишно девојче вчера починало во дворот на семејната куќа, сопственост на таткото А.С.М во Скопје.


Како што соопшти МВР, вчера во 15.36 часот од Градската општа болница „8-ми Септември“ било пријавено во Единицата за информации и команда Скопје, дека кај нив било донесено починатото девојче. 


По наредба на Јавен обвинител, телото на починатото дете било предадено на обдукција.

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© 2017 MTM ТВ Дооел - Скопје. Изработка и хостинг: Делта Софт ЛТД - Гевгелија. Сите права се заштитени.