(ФОТО) ЛЕТОТО ЌЕ ГО ТРЕСЕ НОВ МОДЕН ТРЕНД: Плажите ќе бидат убаво место благодарение на жените кои ќе го носат ОВА!

Се ближат омилените летни активности, што значи дека итно ни требаат нови бикини.

 

Еден модел е посебно модерен, а блогерите се луди по него, но ќе процените само дали сте доволно храбри да го носите.  

 

Станува збор за бикини кое наместо да ги покрива, ги открива градите. Долниот дел од градите во овие бикини не е покриен, па на плажа ќе го излудите машкиот пол.  

 

 

 

 

 

 

 

 

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© MTM ТВ Дооел - Скопје. Сите права се заштитени.