Следете го патот на Дедо Мраз на Бадник (ВИДЕО)

Дедо Мраз го обиколува светот и неуморно дава подароци.

 

Патот на санката традиционално ја следи командата на Воените сили на Северна Америка.

 

ОВДЕ можете да дознаете точно каде е Дедо Мраз

 

https://www.noradsanta.org/

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© MTM ТВ Дооел - Скопје. Сите права се заштитени.